נראה שאחרי התלהבות גדולה בעבר מהמודל של עשיית רווח מקליקים על פרסומות מודעות גוגל באתר – מה שנקרא אדסנס, נראה לי שההתלהבות ירדה – לא מעט היתה תחושה שזה כלל לא פשוט כמו שזה נראה וכמות ההשקעה הרבה יותר גדולה כדי להפיק את המכסימום מהפוטנציאל הקיים. אז אולי עכשיו עם ההכרזה של גוגל או אולי נאמר חשיפה של גוגל על כמה היא מתגמלת את השותפים שלה באדסנס. אולי מתוך כוונה לשקיפות יותר גדולה ההתלהבות תחזור לחלק מהשחקנים בתחום.

כמה גוגל מקצה לבעלי האתרים עבור קליקים על מודעות באתר שלהם. האמת שאני די מופתע – תחזיקו טוב – 68% זה מה שרשום בבלוג של אדסנס באנגלית או מתורגם לעברית, לא ציפיתי לאחוז כזה גבוה, דובר בזמנו על סדר גודל של 50% וגם זאת היתה הערכה.

טוב אז באמת נחמד מצידם שהם משתפים אותנו במידע הזה. זה כיף גדול לקבל מפעם לפעם כסף מגוגל. גם מחירי הפרסום PPC בגוגל בישראל עלו מאד בשנים האחרונות. לא ציפיתי שקליקים בישראל יגיעו למחירים של  ₪10 או ₪15 או 20 ₪ לקליק. למרות שהממוצע זה פחות מ 25 אגורות.

האמת שבמקביל לזה גוגל בכל תחום הפירסום דרכה משגיחה שהיעד אליו מגיעים הגולשים שהיא מפנה יהיה עם תוכן ועם ערך לגולש ולא סתם מלכודות לקליקים. למרות זאת מי ששם לב מבחין בלא מעט אתרים שלקחו את הנושא של שילוב מודעות אדסנס באתר בצורה ממש מדעית שכמעט רוב הגולשים מקליקים אפשר לאמר בטעות על המודעה שהם חשבו שתוביל אותם למידע שהם ציפו. ובפועל היגיעו דרך המודעה למקום אחר ונאלצו לחזור לדף ולחפש ביתר זהירות היכן בדיוק להקליק כדי לקבל את התוכן המבוקש.

לסיכום הכללים להצלחה באדסנס דומים לכלל דרכי השיווק באינטרנט כגון הבאת תנועה רלוונטית לאתר, תוכן שמושך גולשים ומאידך עם תוספות ייחודיות לאדסנס כגון מיקום פיזי של המודעה בדף, תוכן רלוונטי למודעה, צבעים וכן שילוב המודעה בעיצוב הגרפי והטכסטואלי של דף האינטרנט. הדרך היחידה להערכתי שאפשר באמת להרוויח מאדסנס היא על ידי תנועה אורגנית כלומר שימוש בכללי SEO להבאת תנועה. לדעתי מסוכן ללכת על מודלים של ארביטראז' כלומר לקנות תנועה זולה ולצפות שהקליקים יכסו את ההוצאה ועוד ישאירו רווח.

מאת admin בקידום אתרים

 1. 2,710 תגובות על ”כמה משלמת גוגל לקליקים באדסנס“

 2. https://bit.ly/3DYKLi3 Yxncpujb – канал, Смотреть serial, шоу, здесь

  מאת Jcxtthfk בתאריך 20 באוק, 2021

 3. מאת Evajar בתאריך 20 באוק, 2021

 4. מאת Boojar בתאריך 20 באוק, 2021

 5. מאת Maryjar בתאריך 20 באוק, 2021

 6. מאת Carljar בתאריך 20 באוק, 2021

 7. מאת Ugojar בתאריך 20 באוק, 2021

 8. stromectol medication – ivermectin australia ivermectin 3 mg without a doctor prescription

  מאת Npdpfn בתאריך 20 באוק, 2021

 9. מאת Suejar בתאריך 20 באוק, 2021

 10. מאת Annajar בתאריך 20 באוק, 2021

 11. tenormin risperdal detrol

  מאת Kristin Collins בתאריך 20 באוק, 2021

הוספת תגובה